Plán akcí a omezení pro návštěvníky v roce 2019

Předběžné termíny nejbližších plánovaných akcí na hradě v roce  2019:

  •  výkop v prostoru schodiště bude zasypán až v letních měsících roku 2019. Do doby zasypání bude kamenné schodiště uzavřeno. Pro přístup do jádra je možné použít vyznačenou obchozí trasu, nebo ostatní neznačené stezky.
  • 3.5. až 5.5. 2019 – víkendový tábor s Brontosaurs ZČ Fénix. V průběhu soboty budou na hradě probíhat úklidové a další práce.
  • 11.5. 2019 – na hradě bude zastávka v rámci akce Moravskokrumlovsko na kole.
  • 2.8.-17.8.2019 – pracovně zážitkový tábor Brontosauru ZČ Fénix. Současně s táborem bude probíhat i záchranných archeologický průzkum. Vzhledem k výkopům a pracím bude zejména mezi 4.8. až 16.8. omezen přístup do míst probíhajících prací.
  • 31.8.2019 – akce pro děti a občany z Jamolic
  • 29.3.2020 – pracovní akce s CK Kudrna (neděle cca 9:15 do 12:30) – práce budou probíhat v jádře hradu, kde bude omezen přístup do míst prací.

Uváděné termíny jsou přeběžné a mohou se v návaznosti na okolnostech a hlavně počasí měnit. V tyto dny bude možné zastihnout na hradě majitele.  Ostatní termíny jsou zatím volné, pokud by někdo chtěl  uspořádat nějakou akci např. pracovní. V případě zájmu prosím kontaktujte majitele – viz sekce kontakty.

U více-denních akcí budou brigádnici přespávat na hradě. Pokud nějaký turista plánuje na hradě přespat, měl by počítat s tím, že v tyto dny bude na hradě plno a hledat si raději i alternativní místo na nocleh.

Děkuji za pochopení a respektování dočasných omezení. Mimo tuto dobu je hrad volně přístupný na vlastní nebezpečí.

Komentáře nejsou povoleny.