Plán budoucích akcí a omezení pro návštěvníky

V době pořádání akcí dojde k vyloučení přístupu veřejnosti do části hradu, kde budou probíhat herní nebo pracovní akce, nebo zde bude jejich zázemí. V době pracovních akcí bude prováděna oprava hradní vyhlídky, takže bude uzavřen i výstup na hradní vyhlídku.

Termíny nejbližších plánovaných akcí na hradě:

  • 22.10.2022 – 1.kolo Moravského zimního poháru v 3D lukostřelbě, cca od 9 do 15 hodin. Pro dobu probíhající soutěže bude vstup do hradu a ploch, kde bude probíhat soutěž, vyloučen.
  • 16.4. 2023 – cca 9 až 12 hodin – pracovní akce s CK Kudrna. V plochách hradu budou pracovat dobrovolníci. Po dobu prací prosím nevstupujte do částí areálu, kde se pracuje.

Uváděné termíny jsou přeběžné a mohou se v návaznosti na pandemickou situaci a počasí měnit. V tyto dny bude možné zastihnout na hradě majitele.  Ostatní termíny jsou zatím volné, pokud by někdo chtěl  uspořádat nějakou akci např. pracovní. V případě zájmu prosím kontaktujte majitele – viz sekce kontakty.

U více-denních akcí budou brigádnici přespávat na hradě. Pokud nějaký turista plánuje na hradě přespat, měl by počítat s tím, že v tyto dny bude na hradě plno a hledat si alternativní místo na nocleh mimo areál hradu.

Děkuji za pochopení a respektování dočasných omezení. Mimo tuto dobu je hrad volně přístupný na vlastní nebezpečí.

Komentáře nejsou povoleny.