Plán budoucích akcí a omezení pro návštěvníky

V době pořádání akcí dojde k vyloučení přístupu veřejnosti do části hradu, kde budou probíhat herní nebo pracovní akce, nebo zde bude jejich zázemí. V době pracovních akcí bude prováděna oprava hradní vyhlídky, takže bude uzavřen i výstup na hradní vyhlídku.

Termíny nejbližších plánovaných akcí na hradě:

  • 27.4.2024 – Akce konaná městským muzeem v Moravském Krumlově – sraz v 9:30 na parkovací ploše za autobusovou zastávkou Jamolice – lesovna. Odtud se odchází na hrad, kde bude komentovaná prohlídka hradu vedená archeologem Mgr. Miroslav Dejmal Ph.D. Podrobně info viz městské muzeum Krumlov.
  • 15.6.2024 – v odpoledních hodinách proběhne “Honba za pokladem” konaná obcí Jamolice pro místní děti
  • 12.7.-28.7.2024 – Letní dobrovolnicko zážitkový tábor s ZČ HB FÉNIX. Zejména v době od 16.7. do 27.7. budou realizovány různé práce v prostoru hradu a přístup do částí hradu, kde se bude pracovat bude omezen. PO DOBU TÁBORA BUDOU PROBÍHAT OPRAVY VYHLÍDKY A HRADNÍ VYHLÍDKA BUDE UZAVŘENA
  • 13.4.2025 – od 9:00 do 13:00 – brigáda s CK Kudrna

U vícedenních akcí budou účastníci nocovat v areálu hradu a plochy určené k táboření budou obsazeny. Pokud někdo chce v době akcí nocovat na hradě je nutné si vyhledat alternativní možnosti táboření v okolí hradu, neboť se může stát, že veškeré plochy v areálu hradu budou obsazeny.

Komentáře nejsou povoleny.